Dit weekend,finales jeugdinterclub in Duinbergen, was het van de eerste tot de laatste minuut genieten van onze spelertjes.
Ik wil dan ook alle ouders, grootouders, spelers bedanken voor de inzet en vervoer en het enthousiasme!
Alle spelers van koddaert zijn een voorbeeld qua inzet en gedrag!
Ik wil ALLE TRAINERS ongelooflijk hard bedanken voor het puike werk die ze leveren.
Ook het plezier en de sfeer in ons trainersteam is klasse!!!
Ik kan alleen maar dromen dit met jullie nog jaren te beleven.
We winnen dan ook met grote voorsprong de hoogste reeks van West Vlaanderen in interclub.
We mogen dus even zeggen dat we de beste zijn. En dit is ook zo!!!
Een dikke proficiat aan de heren 7 die gisteren ook kampioen spelen!!
Hier zitten spelers die komen vanuit de start to tennis, gekoppeld aan wat ervaring.
Ook dit is voor mij van groot belang. Ook een bewijs dat iedereen in onze club belangrijk is.
De sfeer en kameraadschap is mooi om te zien.
Proficiat!!
Tussendoor ook nog een titel in dames 25 EERSTE NATIONALE!
We kloppen Leuven en zien bij ons speelsters die internationaal nog furore gemaakt hebben.
Waarom spelen ze nog tennis bij ons? Omdat het plezant is!!
Proficiat!
Ik wil ook alle interclubleiders bedanken die telkens op post waren en alles meer dan in goede banen hebben geleid.
In een perfecte organisatie met weinig wachttijden en in goed overleg met eigen ploegen en tegenstanders.
Proficiat!
Ook het team van de bar en events (road to Wimbledon, voetbal, dubbels…) was klasse!
Ook hier een goede sfeer en bediening voor jong en oud, van A tot niet geklasseerd.
Van tennisser, wandelaar, fietstoerist…
Proficiat!
Dit jaar namen we deel met 40 ploegen in de interclub, mooi, mooi….
ONZE KAMPIOENEN 2018
PHOTO-2018-06-25-08-09-30
Dames 25 worden opnieuw Belgisch kampioen.
Patty Van Acker, Evelyne Van Hyfte, Lore De Lille, Magalie Vanlandeghem, Jolien Gadeyne, Katrien Decraemer.
Dames 5 B: West-Vlaams kampioen
Emma Vandemoortele, Gaelle Bousson, Van Loo Merel en Declercq Manoe.
Heren 7 A: West-Vlaams kampioen
Verhoeve Patrick, Claeys Lander, Wellens Kenny, Candaele Tom, Carbonez Joost, Goethals Maarten, Thomas De Meyer
Jongens 15 2: West-Vlaams kampioen
Duyck Tibo en Vervaeke Julien
Jongens 11 2: West-Vlaams kampioen
Bocqué Tibo en Decocker Robbe
Onze Heren eerste nationale spelen op 2 september de halve finale van België in TC DE KODDAERT.
Meer info volgt nog.
Onze jongens 13 1 nationaal.
Vanhooren Olaf en De Groote Robin spelen de finale op 1 september.
Schrijf deze data alvast in de agenda en kom supporteren om deze ploegen naar de zege te brengen.
Volgende ploegen hebben de eindronde gespeeld:
Dames 2 Supra-gewestelijk halve finale
Loose Amber,Elena Vermant , Tack Fleur, Josephine Vandenbroucke, Julie Loose, Vannieuwenhuyze Margaux
Dames 35 3B ¼ finale
Goemine Christine, Luca Nadine, Werbrouck Mirjam, Strubbe Pascal, Willem Annabel, Vryghem Sylvie
Heren 35 4 ¼ finale
Roully Jean, Walgraeve Sandy, Jonckheere Rik, Mylle Henk, Knockaert Dirk, Demanet Gab en De Witte Peter
U9 2 halve finale
De Lille Thomas en Tiele Fiems
U9 2 ¼ finale
Blomme Emiel en Miro Neyens
U9 3 halve finale
Hoedt Abigaill en Bocqué Hanne
M11 3 1/8 finale
Mylle Yme en Barbier Marie
M15 4 1/8 finale
Declercq Ine, Van Bossel Judith, Deprez Chloe en Blomme Charlotte
J 11 3 halve finale
Cleenewerck Jorik en Fiems Seppe
J11 3 1/16 finale
Vandamme Carlo en Vandamme Vic
Bedankt voor jullie inzet en doe zo verder deze zomer.